Ekonomi

Tivibu, platforma eklenen yeni içeriklerle Eylül ayına hazır

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, Eylül ayında da yeni içeriklerini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Tivibu, eylül ayında da izleyicilerini özel içeriklerle buluşturmaya devam ediyor.

Platformun Kirala Al Klasöründe Chris Pine, Michelle Rodriguez ve Regé-Jean Page’in yer aldığı “Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur” filmi seyirciyle buluşuyor.

2022 yılının en popüler animasyon yapımlarından biri olan “Hotel Transylvania 4: Transformanya” da Kirala-Satın Al Klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Brian Hull, Selena Gomez, Andy Samberg, güçleri elinden alınan Dracula gibi usta oyuncuların seslendirmeleriyle Johnny’nin tedavi bulma serüveni anlatılıyor.

Ödüllü filmler Tivibu Film Klasöründe

Tivibu, sinemaseverlerden tam not alan ödüllü sinemaları da bir araya getiriyor. Sinema Dosyası’nda bu ay 2018’de “Cannes Film Festivali Jüri Ödülü” alan Kefernahum adlı yapım dikkat çekiyor.

2023 yılının başarılı yapımlarından biri olan ve başrollerinde Kate Bosworth, Lucien Laviscount gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “Last Sentinel”, Film Klasöründe izleyiciyi bekliyor. Sinema, iklim değişikliği sonrası sular altında kalan dünyanın iki düşman kıtaya bölünmesi sonucu ortaya çıkan yaşam çabasını ekranlara taşıyor.

Eylül ayında Tivibu Sinema klasöründe öne çıkan bir diğer yapım olan ve başrollerinde Charlize Theron, Margot Robbie, Nicole Kidman ve Kate McKinnon’un yer aldığı Scandal, Fox News’de 2016 yılında yaşanan taciz skandalını konu alıyor.

Dizi severlerin adresi Tivibu

Her ay güncel içerikleriyle müşterilerinin televizyon karşısında keyifli vakit geçirmesine olanak tanıyan Tivibu, diziler klasöründe izleyiciden tam not alan yapımları izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Eylül ayında Tivibu, otizmli ve savant sendromlu yetenekli bir cerrahın yeni göreve başladığı hastanede doktor olmanın sorunlarını ve macerasını konu alan “İyi Doktor” dizisine platformda yer veriyor.

Başrollerinde Shemar Moore, Alex Russell ve Kenny Johnson gibi isimlerin yer aldığı SWAT dizisi de Tivibu Dizileri klasöründe öne çıkan yapımlardan biri. Dizi, memleketi Los Angeles’ta elit bir polis grubuna liderlik eden misyoner bir çavuş ve ekibinin şehirdeki ölümcül gerilimi ortadan kaldırma çabalarını konu alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu