Haber

Spor şehri Çayırova’da onur gecesi

KOCAELİ (İGFA) – Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen programa Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Murat Aydın, ÇESK Başkanı Hasan Akan, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve ilçedeki sporseverler katıldı. Programda tören, protokol konuşmaları, şube gösterileri ve ödül töreni gerçekleştirildi.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi onur gecesinde bir konuşma yaptı.

Çiftçi konuşmasında; “Aslında bu 3,5 yıllık bir hikaye. Olmazsa olmazımız, geleceğimiz, her şeyimiz, yavrularımız ve gençlerimizin en keyifli şekilde büyümeleri adına, gençlerimizin spor alanında fiziksel gelişimlerini tamamlamaları adına bizler adına varız. Cumhuriyetimizin kurucusu ulu cumhurbaşkanı Atatürk’ün dediği gibi, sağlıklı kafa sağlam vücutta bulunur ilkesiyle hayata en keyifli biçimde ve sağlam bir başlangıçla hazırlanmak. Spora yatırım yapmaya 5 yıl önce karar verdik. Attığımız adımlar ve yaptığımız yatırımlarla Çayırova’mızı bir spor şehri haline getirdik. Rabbime şükürler olsun, bu gece kadir gecesidir. Bu gece yavrularımızın ve siz değerli velilerimizin onur gecesidir. Sizlerle onur ve gurur duyuyoruz. Haklısın” dedi.

ÇAYIROVA’MIZA SPOR LİSESİ GETİRECEĞİZ

“Çayırova’mıza spor lisesi yakışır” diyen Önder Çiftçi; “Elhamdülillah yerimizi ürettik, projelerimizi çizdik, bir aksilik çıkmazsa inşallah Anadolu Spor Lisesi’nin de inşaatına başlayıp Çayırova’mıza kazandıracağız. Bu yeterli değil? Çayırova’mıza 8 branşta aynı anda antrenman yapabileceğiniz spor salonu kazandıracağız. Bu yıl inşaatına başlayıp bu yıl tamamlayacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu