Dünya

Şeyma Subaşı, Formula E CEO’su ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı

Geçen yıl eylül ayında Marakeş’te görkemli bir törenle evlendiği Mısırlı milyarder Muhammed Alsaloussi ile 5 aylık evliliğini sonlandıran Şeyma Subaşı’nın, Formula E CEO’su ile aşk ilişkisi başlattığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde Dominik’ten Meksika’ya giden ve burada sevgilisiyle vakit geçirdiği söylenen Subaşı, ilişki iddialarını yalanladı.

“4 AYDIR KİMSENİN ELİNİ TUTMADIM VE Flört Etmedim”

Formula E CEO’suna aşık olduğu dedikodusuna ilişkin Instagram hesabından bir fotoğraf yayınlayan Subaşı, “Haberler doğru değil ama bunu bildirebilirsiniz. Boşandığımdan beri kimsenin elini bile tutmadım. El, flört etmedim, konuşmuyorum, 4 aydır belki daha fazla kimseyle ilişkim yok. Bekar olduğum için herkese yazacaksın.” “Kızların erkek arkadaşının olmaması normal sanırım. Tam tersine ben kimseyle birlikte değilim ve size bu özel bilgiyi vereyim, elini bile tutmadım” dedi.

“DERGİ DÜNYASININ BİR PARÇASIYIM AMA DÜNYADA ÖNEMLİ SORUNLAR VAR”

Subaşı, paylaştığı fotoğrafta şunları söyledi: “Asıl demek istediğim, bırakın gideyim. Kimseden şikayetçi değilim ve hiçbir sorunum da yok. Hatta daha geniş kitlelere ulaşabilmek için yorumlarımı İngilizce yazıyorum. Ama öyle hakkımda çıkan haberler gereksiz. evet internet ve ben magazin dünyasının bir parçasıyım ama dünya gündeminde daha değerli ve ilgi çekici konular var. lütfen bu tür haberler yerine dünyadaki gerçekten değerli olaylara odaklanalım. Ama yine de benim hakkımda haber yapmak istiyorsanız son dört aydır kimseyle flört etmediğim, kimseye ilgi göstermediğim gibi gerçek bilgileri kullanabilirsiniz.” sözlerini yazdı.

haber-kozluk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu