Yaşam

Şahan Gökbakar’ın Gülşen Cezaevi olayına ilişkin avukattan açıklama

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar’ın “Gülşen neden cezaevindeydi?” Ünlü şarkıcının avukatı bu soruya hızlı bir şekilde yanıt verdi.

Gülşen’in avukatından Şahan Gökbakar’a açıklama: “Gülşen neden cezaevinde kaldı?”

Ünlü şarkıcının avukatı Orhan Erol Müezzinoğlu, şunları söyledi: “Yanlış düşünüyorsunuz. Gülşen yargıya verilen talimatla tutuklandı. Konserin videosunu çekip TikTok’ta yayınlayan ve videoya yayan kişi, Tespit edilmesine rağmen söz vermeye bile gelmedi.Bildiğiniz gibi yargıda emir kanunun önüne geçiyor.Ve Gülşen’in avukatı da bu cümleyi söyleyerek ünlü oyuncuya “Ben öyle söylüyorum” cevabını verdi.

Şahan Gökbakar daha önce bir paylaşımında “Gülşen serbest bırakılmadı… Ev hapsine alındı. Adli kontrol falanla serbest bırakılmış gibi değil. Tutuklu ve evinde cezaevinde. “

NE OLDU

Sosyal medyada 650 bin takipçisi bulunan Üçler Döner’in sahibi “Erzurumlu Hacı Dönerci” lakaplı Mustafa Atmaca, TikTok hesabında açtığı canlı yayında Atatürk’e ağır hakaretler edince ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, ” Gülşen neden cezaevine girdi? İmam Hatipli arkadaşına olan sapkınlığı da buradan geliyor sanki.” Amacını aşan bir şaka yaptığı için… Halkın bir kesimine hakaret etmesi gerekçe olarak gösterildi.

Peki ya tereyağını beceriksizce kullanan döner, halkın bir kesimine “laik köpekler” diyerek kamuoyu önünde hakaret etse? Milli Mücadele Kahramanımız Atatürk’e ve TBMM’ye “Laikliği getiren köpekler” diyerek hakaret ederse ne olur? Yoksa bu ülkede halkın sadece “bir kesimi” mi var?” diye paylaştı.

habercaldiran.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu