Teknoloji

Remnant 2 İçin Yeni DLC Açıklandı: Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games, Souls benzeri aksiyon rol yapma oyunu Remnant II’nin yeni ek paketinin ne zaman yayınlanacağını duyurdu. İndirilebilir içerik “The Awakened King” daha önce duyurulan üç DLC paketinden biri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Genişletme paketi 4 Kasım’da 9,99 $ fiyatla piyasaya sürülecek. Üç DLC paketi içeren sürüm 24,99 $ karşılığında satın alınabiliyor.
 
Yeni ek paket oyunculara çeşitli içerikler getiriyor
 
 
 
Remnant II için gelecek olan Uyanmış Kral adlı pakette tek gerçek kral uyanır ve kanın peşine düşmeye hazırlanır. Yeni hikaye içeriklerinin yer aldığı bu DLC’de çılgın kral, her fırsatta ihanetin peşine düşüyor. Dolayısıyla burada bu kralla ilgilenmemiz gerekiyor.
 
İçinde pek çok gizemin yer aldığı pakette oyuncular yepyeni bir hikayede buluşmayı bekliyor. Oyuncular, Losomn dünyasında gizemli yeni bir bölgeyi keşfederek Kralın arkasındaki sırları ortaya çıkarmalıdır. Bu tuhaf yeni bölgede hayatta kalanlar yeni zindanlara giriyor, güçlü ekipmanlar ediniyor, beklenmedik karakterlerle tanışıyor ve yeni tehditlerle karşı karşıya kalıyor.
 
Remnant II şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve Epic Games Store aracılığıyla edinilebilir.
 
Genişletme paketi fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu