Ekonomi

Medical Point Gaziantep Hastanesi hekimleri 19 Mayıs’ta konser verdi

Medical Point Gaziantep Hastanesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayram kapsamında hastane lobisinde doktor ve çalışanlardan oluşan müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Hastaneden yapılan açıklamaya göre, hasta ve yakınlarının katılımıyla gerçekleştirilen kutlama coşkulu bir şekilde devam etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Kubba, 19 Mayıs’ın Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı ve fiilen milli mücadeleyi başlattığı gün olduğunu hatırlatarak, Gazi Mustafa Kemal’i saygıyla andığını söyledi. Atatürk ve silah arkadaşları.

Kubba, başta gençler olmak üzere tüm vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Verilen bilgiye göre, etkinliğin açılış konuşmasını Medical Point Gaziantep Hastanesi Başhekimi Prof.

Romatoloji/İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Edip Gökalp Gök, Türk kültürünün vazgeçilmez halk müziği ezgilerine yer vererek gönüllere seslendi. Bayraklarla etkinliğe eşlik eden ziyaretçiler, şarkılar söylediler ve bayram sevincini doyasıya yaşadılar.

Uzman Klinik Psikolog Işınsu Erbudak Aslan’ın bas gitarda, Sanat Koordinatörü Hasan Korkmaz’ın gitarda, Ersin Kırkaya’nın flütte seslendirdiği koro performansı, hastane çalışanları Şeyda Cansız, Hülya Aslan ve Kaan Alagöz ile hasta ve yakınlarının beğenisini topladı.

sultangazi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu