Haber

Mastercard’ın yeni marka elçisi Barış Telli ‘umut’ hakkında konuşacak

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ana sponsoru Mastercard, yeni marka elçisini duyurdu. Mastercard’ın marka yüzü Milli Ampute Futbolcu Barış Telli oldu.

Türkiye’nin Ampute Milli Futbolcusu Barış Telli, ödeme teknolojilerinde dünyanın önde gelen markalarından Mastercard’ın ‘umut elçisi’ oldu. Telli, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ana sponsoru Mastercard’ın Türkiye finali boyunca yapılacak tüm irtibat çalışmalarında ve gerçekleştirilecek farklı projelerde marka yüzü olacak. Mastercard’ın Telli ile birlikte yürüteceği kampanyaların ilki, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali kapsamında gerçekleşecek.

İş birliği kapsamında Telli’nin futbola başlama hikayesinden ilham alınarak yeni bir kampanya fragmanı hazırlandı. Mastercard’ın UEFA Şampiyonlar Ligi Finali için düzenlediği görselde, futbolcu Barış Telli’nin hayat hikayesi ve tutkusu aktarılıyor. “Beni ayağa kaldıran koltuk değnekleri değil futboldu” vurgusuyla Telli’nin öyküsünün anlatıldığı sinemada, başarıya giden yolda umudun değeri, Kırıkkale doğumlu küçük bir çocuğun hayalini gerçekleştirmesiyle yansıtılıyor. kurallar ne olursa olsun bir futbolcu olma hayali.

Video, final düzenlemesi kapsamında tüketiciler için çok özel bir fırsatı da içeriyor. Priceless.com’da futbolla ilgili ilham verici hikayelerini ve futbolla yaptıkları yolculukları paylaşan 20 futbolsever, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali bileti kazanma şansı yakalayacak.

Yasemin Develioğlu Görgü: “Sponsoru olduğumuz Şampiyonlar Ligi heyecanını ‘umut’ dolu hikayelerle buluşturduğumuz için çok mutluyuz”

Mastercard Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama ve İrtibattan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Develioğlu Görgü, “Mastercard olarak yaklaşık 30 yıldır ana sponsoru olduğumuz UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ni bu yıl İstanbul’da ağırlayacağız. Son gün yaklaştıkça heyecanımız artıyor. Yeni marka elçimiz Barış Telli, çocukluğundan bu yana hayallerinden vazgeçmemesi, tutkusuyla tüm engelleri umudunu kaybetmeden aşmasıyla bizi çok etkiledi. Hikayesini daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve herkese tutkularını kucaklaması için ilham vermek istedik. Dört kez dünya üçüncülüğü, dünya ikinciliği ve ‘En İyi Oyuncu’ ödülünün sahibi Barış Telli’nin hikayesini final heyecanıyla sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. söz konusu.

İşbirliği ile ilgili duygularını paylaşan Barış Telli, “Spor ve özellikle futbol, ​​gençliğimden beri yaşam tutkum oldu. Futbol topunun peşinden koşarken o zamanlar imkansız sayılan hayallerimin peşinden koşuyordum. Yaşadığım zorluklara ve hayatın önüme çıkardığı tüm engellere rağmen umudumu hiç kaybetmedim. Hayat herkes için farklı zorluklar sunar. Ama denemekten vazgeçmediğimizde hayallerimize ulaşırız. Bu sayede birçok hayalimi gerçekleştirebildim. Özellikle gençlere ve çocuklara örnek olmak, umut vermek en büyük hedeflerimden biri hikayemi ve mesajımı paylaşmaktı. Bunun için öğretmen bile oldum. Artık Mastercard sayesinde mesajımı dünyanın her yerinden daha fazla insana ulaştırabileceğime inanıyorum. Çok heyecanlıyım ve çok teşekkür ederim.” açıklamalarda bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu