Haber

Köyde cesedi bulundu; vahşi hayvan saldırısından şüpheleniliyor

KÜTAHYA’da merkeze bağlı Sekiören köyünde Emine Akçay’ın (68), konutuna yakın bölgede parçalanmış cesedi bulundu. Jandarmanın ilk incelemesine nazaran, yabanî hayvan saldırısına uğradığı bedellendirilen Akçay’ın cansız bedeni, otopsi için hastane morguna götürüldü.

Kütahya’ya 16 kilometre uzaklıktaki Sekiören köyünde, yol ortasında, başı ve bacağı olmayan bayan cesedini görenler, jandarmaya ihbarda bulundu. Kısa müddette bölgeye gelen takımlar, yaptığı araştırmada cesedin, yakında meskeni bulunan Emine Akçay’a ait olduğunu belirledi. İlk incelemeye göre, vahşi hayvan saldırısına uğradığı değerlendirilen Akçay’ın cansız vücudu, savcılık ve jandarma gruplarının incelemesinin akabinde otopsi için Kütahya Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Emine Akçay’ın komşusu Aysun Çapa, “Burada kadınlar vardı, bağrışıyorlardı. O anda çıktık. Cesedi gördük. Sadece ceset vardı. Kadınlarla hemen bakıp korkudan geçtik. Cenazenin kafası ve bacağının biri yoktu. Hemen çekildim zaten” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu