Teknoloji

God of War Ragnarök PC İçin Duyuruldu!

Beklenen haber sonunda geldi ve God of War Ragnarök PC için duyuruldu. Çıkış tarihi de açıklandı. Peki güncel oyun ne zaman Epic Games ve Steam mağazalarına geliyor? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Resident Evil 9 Play-Asia Listelemesinde Ortaya Çıktı


2022 yılının Kasım ayında çıkmış olan God of War Ragnarök, 2018 yılında çıkan oyunun üç yıl sonrasındaki bir zamanda geçiyor. Dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus’un hem dokuz diyarın tamamını gezecekleri ve cevapları bulmaya çalışacakları hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz arasında bir araya varmak durumunda olacakları bir zorlu bir serüveni anlatıyor.

God of War Ragnarök PC İçin Ne Zaman Çıkıyor?

Çıkışının üzerinden geçen yaklaşık iki yılın ardından, 19 Eylül 2024 tarihinde Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden PC kullanıcılarıyla da buluşacak. Valhalla içeriğine ek olarak, kilitsiz kare hızı, ultra geniş monitör, DLSS 3.7, FSR 3.1 ve XeSS 1.3 desteği de sunacak.

Ayrıca oyun için ne yazık ki son zamanlarda büyük tartışmalara sebebiyet veren PlayStation Network hesap zorunluluğu God of War Ragnarök için de geçerli olacak. Bildiğiniz gibi bu zorunluluk nedeniyle Helldivers 2 ve Ghost of Tsushima oyunları yüz yetmişten fazla ülkede satıştan kaldırılmış ve satın almış olan kullanıcılara da para iadesi yapılmıştı. Bir benzerini de son God of War oyununda görecekmişiz gibi görünüyor.

Duyuru için yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz demeyi isterdik, ama yaş kısıtlaması olduğu için ‘Youtube’da izleyin’ bağlantısına tıklamanız gerekiyor.

Oyunu ön-sipariş ile satın almanız durumunda, Kratos için Yüksel Kar Zırhı ve Atreus için de Yüksel Kar Tuniği hediyeniz olacak. Deluxe sürümü ise ana oyuna ek olarak Karavadi Zırhı, Karavadi Kıyafeti (Kozmetik), Karavadi Balta Sapı, Karavaki Kılıç Kabzaları, Dark Horse dijital sanat kitabi ve oyun müzikleri ile gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu