Ekonomi

Ekrem İmamoğlu’ndan Honaz’a araç desteği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Honaz için bağışladığı sepetli platform araç ilçeye getirildi. Bir süredir Honaz Belediye Binası önünde sergilenen araç, belediye hizmetlerinde kullanılmaya başlanacak.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı görüşmeler sonucunda Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan söz aldı. Söz konusu sepetli platform araç Honaz ilçesine ulaşarak Belediye ve vatandaşların hizmetine hazır hale getirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Yola çıktığımız ilk günden beri Honaz’ımız için gece gündüz çalışıyoruz. Araç filomuzu genişletme çalışmalarımız sonuç verdi ve bir Belediyemiz için değerli bir ihtiyaç olan sepetli platform aracı, hemşerilerimizin hizmetine hazır hale getirildi. Yüksek noktalarda, apartmanlarda, çeşitli etkinlikler için alan süslemelerinde, bina boyama, tamirat ve tadilat işlerinde kullanılacak böyle bir araç eksiğimiz vardı. Bizi kırmayan bu çok amaçlı sepet platformlu araç araç filomuza kazandırdı.Ekrem İmamoğlu liderimize teşekkür eder, ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu