Haber

Cem Adrian konserine büyük ilgi! Yağmur bile taraftarları durduramadı

Ünlü ilahiyatçı ve müzisyen Cem Adrian, önceki akşam Kerkisolfej düzenlemesinin düzenlediği konserde Bursa Kültürpark Açık Hava Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu. Yağan yağmura aldırış etmeyen vatandaşlar, Adrian’ın konser verdiği alanı doldurdu.

YAĞMUR ALTINDA BİRLİKTE ŞARKI SÖYLÜYORLAR

Sahnesine ‘Seni Çok Seviyorum’ şarkısıyla başlayan Cem Adrian, ‘Hoş geldiniz. Klasik bir Cem Adrian konseri olacak. Bilmek”. Cem Adrian hayranları, yağan yağmura rağmen Bursa Kültürpark Açıkhava’yı doldurarak tüm müziğe eşlik eden dev bir koro oluşturdu.

İŞLENEN FAVORİ TÜRKÜLER

Cem Adrian müziğinin yanı sıra sahne ritüelini bozmadan türküleri de söylemeyi ihmal etmedi. Başta “Öf Öf” ve “Mihriban” olmak üzere arka arkaya söylediği seçkin türkülerle kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri büyüledi. Yaklaşık iki saat sahnede kalarak muhteşem bir performans sergileyen Cem Adrian, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı hayranlarına teşekkür ederek konserini alkışlarla noktaladı.

Cem Adrian, 6 Temmuz’da Ankara Atılım Sahnesi’nde, 28 Temmuz’da Altınoluk Amfi’de, 29 Temmuz’da Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda ve 30 Temmuz’da Bodrum Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu