Haber

Baykal’dan Yılmaz Özdil’in yorumu: Kılıçdaroğlu muhalefetteyken ifade özgürlüğünü yok etti

Altılı masada krize yönelik eleştirileriyle dikkat çeken Yılmaz Özdil’in Sözcü TV ve Sözcü gazetesindeki görevine son verildi.

Özdil , “ Bunu CHP’li bir gazeteci olarak söylüyorum. ‘Meral Akşener ortalığı karıştırdı’ demek gazetecilik ahlaksızlığıdır. Meral Akşener masadan itildi”dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sözcü’deki görevine son verilen Yılmaz Özdil’e destek verdi. “Elbette bu da geçecek. Dürüstlüğün, tarafsızlığın ve adaletin bedeli bir gün mutlaka anlaşılacaktır.”yorum yapmıştı.

“KILIÇDAROĞLU MUHALEFETTE OLDUĞUNDA ÖZGÜRLÜĞÜ YOK EDER”

Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal, Özdil’in ayrılışıyla ilgili Sözcü gazetesinden bir paylaşım yaptı. İktidarı eleştirirken çok beğenilen Özdil’in muhalefeti biraz eleştirince görevinden ayrıldığına dikkat çeken Baykal, şunları söyledi: Biz ifade özgürlüğünün artmasını isterken, bize dayatılan blok ve adayı, muhalefetteyken bile ifade özgürlüğünü yok ediyor. anlamak”değerlendirmesini yaptı.

ŞİRİN PAYZİN’İN TEHDİTİ: SON İKİ AY KALDI

Halk TV’den Şirin Payzın da 6’lı masanın bir araya gelerek AK Parti seçmenini hedef alması üzerine zafer havasına girdi. “Son iki ayınız kaldı” diyen Payzın, AK Partililerin yargılanacağını ima etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu