Yaşam

Al Sancak 16.Bölüm izle: Al Sancak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in sevilen dizisi Al Sancak’ın Pençe Timi olaylarını konu alan 16. bölümü dün akşam yayınlandı. Başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsüm Ali’nin yer aldığı dizi bu hafta izleyicilerini ekrana kilitledi. Al Sancak’ın son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Al Sancak 16. bölüm izleme ekranı.

al sancak 16.bölüm

TRT’nin rekorlar kıran dizisi dün akşam 16. bölümüyle takipçilerini ekrana kilitledi. Son bölümde Ali, Nadia sayesinde kurtulurken Boran ise sinsi planlarını yeniden uygulamaya hazırlanıyor.

Al Sancak’ın son bölümünde neler yaşandı?

Nadia, Boran tehlikesinden son anda kurtulur ve Ali’ye ulaşır. Ardından tekrar Boran’ın ekibine katılır. Elizabeth ve Boran artık Ali’nin öldüğünden emindirler. Bu takımın elini güçlendiriyor. Ali şehit olarak gösterilmeye devam ediyor. Böylece düşmanın rahatlığından yararlanılacaktır. Ahtapot son büyük vuruşunu yapmaya hazırlanırken, ekip yeni planları hayata geçirmenin eşiğindedir. Tim ve Nadia artık sona yaklaştıklarının bilincindedir.

Ahtapot, mikrofilm sayesinde ulaştığı soğuk savaş döneminden kalma nükleer silah satışı konusunda harekete geçer. Elizabeth, Nadia’dan atom bombasında kullanılacak uranyumu teslim almasını ister. Boran çocuklarının peşine düşerken, Nadia onun yerine Ortadoğu’ya gider. Sacit Komutan, Elizabeth’in Gülseren olup olmadığını öğrenmek için ısrar eder.

Al Sancak 16.bölüm izle

AL SANCAK SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu