Yaşam

Aile dizisinin yeni oyuncusu kim? Selin Şekerci Aile dizisinde hangi rolü canlandırıyor? Selin Şekerci hangi rolü oynayacak?

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in paylaştığı Aile dizisine katıldı. Diziye yeni katılan Şekerci’nin karakteri ve hikayesiyle ilgili detaylar araştırılıyor. Şekerci’nin yeteneği ve önceki rolleri göz önüne alındığında izleyicilerin beklentileri yüksek. Peki Aile dizisinin yeni oyuncusu kim? Selin Şekerci Aile dizisinde hangi rolü canlandırıyor? Selin Şekerci hangi rolü oynayacak? Detaylar haberimizde…

AİLE DİZİSİNİN YENİ AKTÖRÜ KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Parıltı Sürer, Levent Ülgen, Canan Ergüder ve Nejat İşler gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aile dizisi yeni sezon öncesinde kadrosunu genişletiyor. Güzel oyuncu Selin Şekerci, televizyonun en iddialı projelerinden biri olan Aile dizisinin kadrosuna katıldı.

SELİN ŞEKERCİ AİLLE DİZİSİNDE HANGİ ROL OYNUYOR?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Cihan ve Aslan’ın büyük hesaplaşmasına sahne olacak dizide avukat Serap Vural karakteri rol alacak. Devin Akın’ın avukatı Serap ile Cihan (Nejat İşler) arasında bir bağ kurulacaktır. Rol için en güçlü adayın başarılı oyunculuğu ve güler yüzlülüğüyle öne çıkan Selin Şekerci olduğu söyleniyor.

habermengen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu